Hakkımızda

Ağrı Gündemini yakından takip eden Ağrı Haber 04,Ağrı başta olmak üzere Doğu Anadolu , Türkiyeden ve dünyadan tüm haberleri, son dakika gelişmelerini ve haber niteliği taşıyan tüm bilgileri okuyucularımızla paylaşmak ve onlara doğru ve tarafsız haberleri sunmak amacı ile 14 Nisan 2020 yılında Kurulmuştur.

 

Misyonumuz

İlimiz Ağrı Merkez'den dakikası dakikasına tüm haberleri en son ve güncel haberleri sizlere sunmak. Haberdar olmak istediğiniz tüm konularda sizleri ve isteklerinizi karşılayabilmek.

 

Vizyonumuz

Kullanmış olduğumuz Professional Yazılım ile Ağrı başta olmak üzere Doğu Anadolu Bölgesinin en iyi Yerel İnternet Gazetesi olmak.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pain Agenda subsequent pain News 04 Agri Eastern Anatolia, all the news from Turkey and the world, has kuurl last-minute developments and news with nature to share all information with our readers and with the aim to provide them with accurate and unbiased news 14 in April 2020.

 

 

 

 

 

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.