(Ah04) - Ağrı Haber 04 |

Başkan Sayan: Kimseden korkmam, ne aşiretime güvenirim ne başka bir şeye. Ben Allah'a güvenirim

 

Başkan Sayan: Kimseden korkmam, ne aşiretime güvenirim ne başka bir şeye. Ben Allah'a güvenirim

Başkan Sayan: "Ağrı'da güzel insanlar var. Birkaç tane soytarının önüne geçmesine izin vermeyin"
Ağrı belediye başkanı Savcı sayan şahsi sosyal medya hesaplarından dün akşam açtığı canlı yayında ağrılı vatandaşlara hitap etti. Sayanın konuşmasından bazı kesitler:   "Ağrı'da güzel insanlar var. Birkaç tane soytarının önüne geçmesine izin vermeyin" 1-Biz zor bil bölgedeyiz. Yıllardır bizim yerimizde başkanlık yapan başkanlardan Allah razı olsun. Onları şikayet etmek için değil sadece neler yaptığımızı görmeniz açısından bunu söylüyorum 2-Kendi araç filomuzu kredi alarak, bölgede ki en büyük araç filosu haline getirdik. 3-Yaklaşık 30 tane büyük otobüs 55 tane minibüs alarak 85 adet araçla ulaşıma katkıda bulunduk 4-ki yıldır sizde takdir edersiniz ki, piyasanın kötü olduğu şartlarda bile halkımıza elimizden geldiği kadar destek olmaya çalıştık. 5-Bu kadar sıkıntı içerisinde, 2 yıl içerisinde neler yaptığımızı sizde not edin ki, bizim hakkımızda bir şeyler söylendiği zaman, siz neden böyle şeyler yapıyorsunuz demeye hakkınız olsun. 6-İmar bankasından gelen para bizim personellerimizin maaşlarını ödemeye yetmiyordu. 7-Cumhurbaşkanımızın, Bakanlarımızın kapılarını aşındırarak, büyük araç filosuna sahip olduk. En ucuz ulaşım için çalışmalar yapıyoruz. 8-Onlarca genç kızımıza çeyiz yardımında bulunduk, onlarca öğrencilerimize yardımda bulunduk. Fakirlere yardım ettik, evsizlere ev yaptık. Birçok çocuğumuza bisiklet, bilgisayar, tablet verdik. Hapsi hayırsever iş adamlarının yardımıyla oldu 9-Ağrıspor'a biz kamp yaptırmak istiyoruz. İş adamlarımızla bu konu hakkında çalışmalar yapıyoruz. 10-Bizim Ağrı'da en büyük problemimiz yoldu. Geldiğim zaman hiçbir yolda asfalt yoktu, mahalleler delik deşikti. 11-Bütün tehditlere göğüs gerdim. Herkesi karşıma aldım. Allah'tan başka kimseden korkmam. Ağrı'nın güzelliği için mücadele ediyorum ve mücadele etmeye devam edeceğim. 12-Kimseden korkmam, ne aşiretime güvenirim ne başka bir şeye. Ben Allah'a güvenirim 13-Asfalt direkleri kurduğumuz gün, bazı müteahhit firmaları bizi gidip muhtarlara şikayet ettiler. 14-Bütün muhtarlar benim kardeşimdir. Siyasi partisi ne olursa olsun hepsi benim muhtarımdır. 15-Bütün mahallelerimize asfalt yapacağız, kaldırımlar yapacağız. Renkli kaldırımlar yapıyoruz. Yaptığımız sevgi yolu belki de Türkiye'nin en güzel sevgi yoludur. İnşallah bütün mahallelerimize 'Sevgi Yolu' yapacağız. 16-Biogaz sistemi kurduk. Hemen yanında büyük bir et entegre tesisi kuruyoruz. 17-Cumhurbaşkanımız ve Bakanlarımızdan gerekli yardımı alarak, o senet sahiplerinden senetleri alıp toprak sahiplerine geri iade ediyoruz. 18-"Biz Ağrı'da güzel hizmetlere başladığımız andan itibaren HDP ve PKK rahatsız oldu. Dediler ki Ağrı'yı tekrar kazanmamız lazım." 19-"Bir yere gittğiniz zaman, Ağrılıyım deyince ve beni soruyorlarsa bu neden zorunuza gidiyor? Sizin bundan gurur duymanız lazım." 20-"Savcı Sayan sizin iyiliğiniz için çalışıyor. Siz de bana sahip çıkın." 21-"Dediniz ki Savcı Sayan kendi köyüne ev yapmış. Allah sizi ıslah etsin. Allah sizin evinize ateşler salsın, Allah sizin belanızı versin  
Başkan Sayan: "Ağrı'da güzel insanlar var. Birkaç tane soytarının önüne geçmesine izin vermeyin"

Ağrı belediye başkanı Savcı sayan şahsi sosyal medya hesaplarından dün akşam açtığı canlı yayında ağrılı vatandaşlara hitap etti.

Sayanın konuşmasından bazı kesitler:

 

"Ağrı'da güzel insanlar var. Birkaç tane soytarının önüne geçmesine izin vermeyin"

1-Biz zor bil bölgedeyiz. Yıllardır bizim yerimizde başkanlık yapan başkanlardan Allah razı olsun. Onları şikayet etmek için değil sadece neler yaptığımızı görmeniz açısından bunu söylüyorum

2-Kendi araç filomuzu kredi alarak, bölgede ki en büyük araç filosu haline getirdik.

3-Yaklaşık 30 tane büyük otobüs 55 tane minibüs alarak 85 adet araçla ulaşıma katkıda bulunduk

4-ki yıldır sizde takdir edersiniz ki, piyasanın kötü olduğu şartlarda bile halkımıza elimizden geldiği kadar destek olmaya çalıştık.

5-Bu kadar sıkıntı içerisinde, 2 yıl içerisinde neler yaptığımızı sizde not edin ki, bizim hakkımızda bir şeyler söylendiği zaman, siz neden böyle şeyler yapıyorsunuz demeye hakkınız olsun.

6-İmar bankasından gelen para bizim personellerimizin maaşlarını ödemeye yetmiyordu.

7-Cumhurbaşkanımızın, Bakanlarımızın kapılarını aşındırarak, büyük araç filosuna sahip olduk. En ucuz ulaşım için çalışmalar yapıyoruz.

8-Onlarca genç kızımıza çeyiz yardımında bulunduk, onlarca öğrencilerimize yardımda bulunduk. Fakirlere yardım ettik, evsizlere ev yaptık. Birçok çocuğumuza bisiklet, bilgisayar, tablet verdik. Hapsi hayırsever iş adamlarının yardımıyla oldu

9-Ağrıspor'a biz kamp yaptırmak istiyoruz. İş adamlarımızla bu konu hakkında çalışmalar yapıyoruz.

10-Bizim Ağrı'da en büyük problemimiz yoldu. Geldiğim zaman hiçbir yolda asfalt yoktu, mahalleler delik deşikti.

11-Bütün tehditlere göğüs gerdim. Herkesi karşıma aldım. Allah'tan başka kimseden korkmam. Ağrı'nın güzelliği için mücadele ediyorum ve mücadele etmeye devam edeceğim.

12-Kimseden korkmam, ne aşiretime güvenirim ne başka bir şeye. Ben Allah'a güvenirim

13-Asfalt direkleri kurduğumuz gün, bazı müteahhit firmaları bizi gidip muhtarlara şikayet ettiler.

14-Bütün muhtarlar benim kardeşimdir. Siyasi partisi ne olursa olsun hepsi benim muhtarımdır.

15-Bütün mahallelerimize asfalt yapacağız, kaldırımlar yapacağız. Renkli kaldırımlar yapıyoruz. Yaptığımız sevgi yolu belki de Türkiye'nin en güzel sevgi yoludur. İnşallah bütün mahallelerimize 'Sevgi Yolu' yapacağız.

16-Biogaz sistemi kurduk. Hemen yanında büyük bir et entegre tesisi kuruyoruz.

17-Cumhurbaşkanımız ve Bakanlarımızdan gerekli yardımı alarak, o senet sahiplerinden senetleri alıp toprak sahiplerine geri iade ediyoruz.

18-"Biz Ağrı'da güzel hizmetlere başladığımız andan itibaren HDP ve PKK rahatsız oldu. Dediler ki Ağrı'yı tekrar kazanmamız lazım."

19-"Bir yere gittğiniz zaman, Ağrılıyım deyince ve beni soruyorlarsa bu neden zorunuza gidiyor? Sizin bundan gurur duymanız lazım."

20-"Savcı Sayan sizin iyiliğiniz için çalışıyor. Siz de bana sahip çıkın."

21-"Dediniz ki Savcı Sayan kendi köyüne ev yapmış. Allah sizi ıslah etsin. Allah sizin evinize ateşler salsın, Allah sizin belanızı versin

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve agrihaber04.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.